Комп'ютерні окуляри

Якщо ти піклуєшся про збереження зору та його корекцію, то цей розділ саме для тебе.

Кожен з нас щоденно користується гаджетами: комп’ютери, телефони, планшети, перегляд фільму перед телевізором, а наприкінці дня дискомфорт, сухість, почервоніння, свербіння чи відчуття дрібного чужорідного предмета в очах. Це все через постійне навантаження на органи зору. 

Щоб зменшити ці прояви, офтальмологи рекомендують носити захисні окуляри зі спеціальними лінзами для роботи за комп’ютером. Такі лінзи мають спеціальне покриття, завдяки чому вони надають комплексну дію: захищають від впливу ультрафіолетового випромінювання і видимого світла синьо-фіолетового спектра, зменшують кількість відблисків з екрана. Спеціальні окуляри для роботи за комп'ютером підвищують контрастність зображення та прибирають відблиски. Звісно, захисні окуляри зі спеціальним покриттям не можуть захистити органи зору на 100%, але значно знижують навантаження на них. 

Ми рекомендуємо носити захисні окуляри всім, хто проводить час за гаджетами, і неважливо, ти працюєш, граєш, читаєш чи просто переглядаєш телевізійне шоу. Такі окуляри не мають вікових категорій, вони передбачені для кожного, хто протягом дня хоча б 5 хвилин дивиться в екран. Комп'ютерні окуляри рекомендовані людям, які регулярно проводять час за монітором, навіть якщо у них 100% зір.

Що важливо при виборі комп’ютерних окулярів? 

Є два основні правила:

  • Лінзи мають відштовхувати шкідливе синьо-фіолетове світло, але при цьому пропускати корисне синьо-голубе.
  • При роботі з комп’ютером ваші очі не мають втомлюватися.

Звертай увагу на ці фактори, і твої очі будуть під захистом.

У нашій колекції є широкий вибір окулярів зі спеціальними захисними лінзами, що блокують шкідливе синє світло від монітора. Крім цього, багатошарове покриття лінзи усуває «ефект засвічення» монітора, блокує електромагнітні хвилі, забезпечує захист від випромінювання екранів комп'ютерів і телевізорів. Також покриття захищає від ультрафіолету, знижує навантаження на очі, запобігає почервонінню і появі головних болів, усуває статичні перешкоди.

А для збереження хорошого зору ми рекомендуємо дотримуватися певних правил: 

  •  Кожні дві години робити гімнастику для очей, щоб зняти напруження (візьми будь-який предмет двома руками і наближай його, а потім одразу віддаляй від очей; покліпай швидко 15-20 секунд; заплющ очі та легко натисни на повіки).
  • Тримати у своїй аптечці зволожувальні краплі, щоб уникнути пересихання очей.
  • Не тримати гаджети надто близько до очей, рекомендована відстань 50 см.
  • І, звісно, завжди використовувати спеціальні окуляри із захисними лінзами для роботи з комп’ютером.
У Primavera ми пропонуємо великий асортимент комп’ютерних окулярів. Вони можуть бути з діоптріями, якщо цього вимагає твій рецепт, або просто з захистом від шкідливого випромінювання.

Комп'ютерні лінзи можна встановити у будь-яку оправу Primavera, яку ти для себе вибереш. 

Дотримуйся простих рекомендацій щоденно під час роботи за комп'ютером, не забувай носити комп’ютерні окуляри, і твої очі не піддаватимуться постійному напруженню та перевантаженню.


Перейти у каталогМодули для Опенкарт (Opencart) всех версий!